Site Overlay

SVATBY

Základní focení obřadu
Cena: 3.700 Kč (cca. 50-100 finálních fotografií)
Rozsah služeb: cca. 1 hodina
Balíček Bronz je nejlevnější focení svatebního obřadu na trhu. Příjezd na obřad o cca. půl hodinky dříve, focení nervózních a veselých svatebčanů, poslední úpravy, připínání myrt, výběr hudby, předávání občanských průkazů, snubní prsteny, svatební dekorace, špalír, proslov oddávajícího, výměna polibků a výměna snubních prstenů, první novomanželské polibky, podepisování smluv, gratulace, nálada hostů až po skupinové fotografie s novomanželi a hosty.
Zkrátka v průběhu jedné hodiny nafotím vše potřebné a podstatné 🙂
Zlatá střední cesta
Cena: 8.500 Kč (cca. 100-200 finálních fotografií)
Rozsah služeb: cca. 4-5 hodin
Balíček je nejžádanější zlatá střední cesta mých služeb. Na obřad se dostavím o půl hodiny předem, nafotím vše co je součástí základního balíčku, následně se s vámi přesunu na místo konání oběda, kde s vámi prožiji další cca. 3 hodiny. Nafotím vás při zametání střepů, přípitku, novomanželské polévce, krájení dortu, předávání a rozbalování darů. Tento balíček zpravidla končí krájením dortu nebo prvním tancem – záleží na programu.
V případě složitých přesunů připočítávám příplatek za dopravu.
Celodenní focení svatebního dne
Cena jen: 14.000 Kč (400-800 finálních fotografií)
Rozsah služeb: cca. 15 hodin
Celodenní focení je nejucelenější svatební balíček a stále za rozumnou cenu. Pěkně od svatebních příprav, vázání kravaty, líčení a česání nevěsty, přes nasedání do aut, příjezd na místo konání obřadu, průběh obřadu, gratulace, skupinky, novomanželské krmení polívčičkou, krájení dortu, rozbalování dárků, svatební zábavu a hry, až po poslední tanec a pozdní zábavu.
Nejvýhodnější balíček služeb pro klienty, kteří si chtějí vybrat z mnoha krásných fotek, na které byl čas a focení nebylo doprovázeno stresem, že se něco nestihne nebo že se nikdo nevěnuje hostům. Chcete opravdu krásné svatební fotky? Pak si vyberte tento balíček 🙂