Site Overlay

10 Otázek

Omlouvám se, asi jsem zapomněl/a na dnešní focení že?
Pokuď nedorazíte bez omluvy s dostatečným předstihem na focení nebo budete mít více jak 30 minut zpoždění, příště s Vámi spolupracovat již nebudu. Nemám rád nespolehlivé lidi a nerad s takovými pracuji, i kdyby byli ze zlata.

Proč fotíme tak pozdě?
V čase, který Vám navrhnu, mi můžete plně důvěřovat. Časy focení navrhuji tak, aby světlo bylo ideální pro Vámi vybraný druh focení.

Už máte hotové fotky?
Tak na takové otázky málokdy dostanete odpověď. Během dne odepisuji na spoustu mailů, zpráv od nových zákazníků a dalších poptávky od jiných zákazníků a nemám tak dost času, odpovídat ještě na tyto dotazy. V momentě, kdy jsou fotky hotové, přidám své logo a posílám Vám odkaz. Důležité je podotknout, že každý druh focení má jinak dlouhou dobu dodání fotografií. Ale dříve, jak za týden fotografie nečekejte. Děkuju za pochopení.

Jak se mám nalíčit?
S líčením to opravdu nepřehánějte. Pokud by jste chtěli být na fotkách namalované, mám na to své odborníky, kteří Vás nalíčí. Ale upozorňuji, že pokud se doma nalíčíte moc výrazně nebo třeba neodhadnete správný odstín make-upu, nemusí to být na Vašich fotkách příliš lichotivé. Zvláště při glamour a focení aktů. Dochází pak třeba k situacím, kdy má žena oranžový obličej oproti zbytku těla.

Jak probíhá glamour a focení aktů?
Většinou už po předchozí domluvě máme zhruba rozhodnuto o tom, co se bude fotit, jak bude modelka namalovaná a co si má vzít na sebe( respektive sebou). Buď modelku vyzvednu a jedeme společně na domluvené místo focení nebo se už zde rovnou potkáme.
Při focení tohoto druhu fotek se snažím být maximálně obezřetný vůči Vám a pokusím se, aby jste se cítila pohodlně a komfortně. Proto focení začínáme postupně portrétem, poté fotkami ve spodním prádle nebo bodyčku a až poté se fotí akty.

 

[wpdevart_pricing_table id=“51″]