Site Overlay

OBCHODNÍ PODMÍNKY


Obchodní podmínky a informace

Objednáním se automaticky potvrzujete přijetí těchto podmínek a jejich srozumnění s nimi !!!
Je na místě se předem podívat na mou práci a udělat si tak představu o mém stylu focení. Pozdější reklamace ohledně mého stylu nebudou příjmuty.
Objednávky přijímám telefonicky, e-mailem i přes sociální sítě, vždy vyžaduji potvrzení termínu a hodiny písemně.
Dodání fotografií
1 – 3 týdny. Vyhrazuji si právo dobu dodání z důvodu nemoci, velkého množství zakázek či dovolené prodloužit. O těchto změnách však v případě, že tato situace nastane, informuju na facebookové stránce a píšu zprávu přímo každému zvlášt‘ o prodloužení dodací doby fotek.
Dodání svatebních fotografií
1 – 5 týdnů. Vyhrazuji si právo dobu dodání z důvodu nemoci, velkého množství zakázek či dovolené prodloužit. O těchto změnách však v případě, že tato situace nastane, informuju na facebookové stránce a píšu zprávu přímo každému zvlášt‘ o prodloužení dodací doby fotek.

Zveřejnění fotografií
Vyhrazuji si právo fotografie zveřejnit ve svém portfoliu, webových stránkách a sociálních síťí. V případě, že si nepřejete fotografie zveřejňovat, informujte mě o tom prosím v průběhu focení, nejpozději při jeho skončení.

Kdy se dostavit na focení a jak dlouho trvá ?
Na focení úplně postačí dostavit se 5-10 minut před focením
Doba fotografování se liší dle typu focení. většinou hodinu ale i 3-4 hodiny
Cena za focení
Řídí se aktuálním ceníkem (v den objednávky).Focení je splatné v den focení v plné výši a to hotově nebo převodem na účet.
Archivace fotografií.
Veškeré fotografie archivuji z kapacitních důvodů maximálně 8 měsíce od jejich pořízení.

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.